Послуги страхування

Послуги страхуванняТОВ “Файненс Ейдженсі Сервіс” (FAS) засновано 02.06.2014 року з метою розробки та впровадження інноваційних фінансових рішень на страховому ринку України і ближнього зарубіжжя.

Компанія надає своїм клієнтам унікальний досвід світових фінансових ринків, адаптований до потреб ринку України. Ми впевнені, що правильне поєднання кращого світового досвіду з глибоким розумінням реалій локальної економіки, політики і культурного середовища є ключовим фактором при задоволенні високих очікувань наших клієнтів.

На даний момент компанія FAS фокусує свою діяльність на сектор накопичувального та пенсійного страхування життя, в якому існує стратегічна потреба в розвитку і інноваціях.

Професійний підхід, досвід, розуміння ринку і особливу увагу до запитів ринку дозволило компанії розробити як ексклюзивні програми для розширення можливостей наших клієнтів, так і унікальну систему їх продажів.

Будучи дистрибуційної компанією в фінансовому секторі, яка націлена на агресивне захоплення клієнтської аудиторії, компанія залучила об’ємні інвестиції для стабільного забезпечення виплат винагород клієнтам і фінансовим посередникам (50 млн. Гривень). Тобто моделі винагород, які використовує компанія, є інноваційними і дозволяють учасникам проектів мати істотно вищі можливості доходу, ніж сьогодні пропонує ринок.

Місія Компанії:

Удосконалення стандартів життя і досягнення прагнень кожного клієнта.
Забезпечення реалізації пенсійної реформи в Україні.
Свою діяльність ТОВ «Файненс Ейдженсі Сервіс» здійснює через офіційних партнерів з продажу. На сьогодні Компанія співпрацює з більш ніж 15 посередниками (більше 4000 агентів), що дозволяє компанії обслуговувати клієнтів не тільки в усіх регіонах України, а й за її межами (Білорусь, Росія, Казахстан і т.д.).

Наш страховий партнер – ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ« КЛАСІК СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ ».

Страховий продукт «Universal Life»

«Universal Life» – ексклюзивний інвестиційний продукт, який дозволяє поєднати страховий захист, збереження і накопичення капіталу, а також виплату додаткового інвестиційного доходу вже на перших роках дії договору страхування життя.

УМОВИ ПРОГРАМИ СТРАХУВАННЯ:

Вік Страхувальника (Застрахованої особи): 18-60 років
Термін страхування: 20 років.
Страхове покриття:
Дожиття до закінчення дії договору страхування.
Смерть з будь-якої причини.
Смерть в результаті нещасного випадку
Смерть в результаті транспортної пригоди
Встановлення інвалідності 1-ї групи внаслідок нещасного випадку
Розмір страхового внеску: 100 доларів США / щорічно.
Страховий тариф: єдиний для всіх осіб.

strahovka-table_1