ТзОВ «Стрім-Львів»

Однією з рис, котра виділяє ТзОВ «Стрім-Львів» з-поміж інших фірм ринку – це кваліфіковані спеціалісти, з досвідом роботи на будівництвах різного рівня складності, що задовольняють найвибагливішого замовника. Профілюючий напрямок діяльності організації – будівництво та реконструкція промислових та цивільних будівель (весь комплекс будівельних робіт, починаючи з земляних, влаштування фундаментів і завершуючи введенням об’єкта в експлуатацію). ТзОВ «Стрім-Львів» кваліфіковано виконує будівництво об’єктів різних конструкцій, в тому числі з монолітного залізобетону.
Монолітне будівництво – сучасна технологія, що дозволяє зводити будівлі, будь-якої поверховості і форми в найкоротші терміни. Планування і габарити монолітних будинків не обмежується розмірами заводських залізобетонних конструкцій, що дозволяє максимально враховувати побажання замовника. Також перевагою є можливість створення криволінійних форм, а це істотно розширює архітектурні можливості. Монолітні роботи забезпечують практично «безшовну» конструкцію.
ТзОВ «Стрім-Львів» за досить короткий термін існування виросло в потужне будівельне підприємство, яке налічує 149 працівників, з них 29 чол. інженерно-технічного персоналу, та зайняло стійкі позиції в будівельному сегменті ринку.