Інвестиційна компанія “Орієнтир”

Інвестиційна компанія «Орієнтир» була створена на основі іноземного капіталу нашого польського партнера — будівельної компанії S.B.M.«Euro-city». Компанія створює проекти, що відповідають європейським стандартам безпеки, якості та комфорту.
Свою активну діяльність Інвестиційна компанія «Орієнтир» розпочала в 2014 році із реалізації кількох інвестиційно-будівельних проектів. На сьогоднішній день ми завершуємо будівництво Кварталу на Голубовича та вже здали в експлуатацію перший будинок Житлового комплексу «Веселка». Наша компанія пишається тим, що весною 2016 року наважилась розпочати грандіозне будівництво Котеджного містечко «Розточчя» за Львовом, що включатиме не лише спорудження будинків, але й розвиток інфраструктури навколишнього району. Інвестуючи кошти у реалізацію перелічених вище об’єктів будівництва наша компанія не збирається зупинятись та вже готується до будівництва елітного будинку у центральній частині Львова.
Компанія «Орієнтир» має чітку та порядну позицію, що стосується соціальної відповідальності Забудовника перед мешканцями існуючих сусідніх будинків.