Проект північної об’їзної обійдеться Львову  у 8.3 млн грн.

Північна об"їздна Львова   ТОВ «Інститут  комплексного проектування  об’єктів  будівництва»  на  замовлення служби автомобільних доріг у Львівській області  24  листопада 2017 року підписали  угоду на  розробку документації будівництва  північного об’їзного шляху. За даними сайту «ПРОЗОРО»  вартість документації обійдеться у 8,3 млн грн..

Згідно договору  виконавець зобов’язаний виконати представити кошторисну документацію до кінця листопада 2018 р. Тому до виконання самого проекту можна буде приступити не скоріше ніж у 2019році.

Нагадаємо, що раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян запевняв, що буде старатись аби будівництво розпочалось ще у 2018р. про що повідомив портал «Твоє місто».

Коротко про проект: Об’їзна на півночі Львова, буде мати довжину більше 22 км  і стане частиною міжнаціонального сполучення «GoHighway» між  українськими портами Одеси та  Миколаєва  і польськими у  Гданську та  Гдині на Балтійському морі.  Вартість проекту оцінюється  у  80 млн євро.

Крім вище перелічених компаній у тендері брали участь: ТзОВ «Снік Плюс міжнародна інжинірингова і консалтингова компанія», ТзОВ «Проектно-будівельна фірма «Одеспромстрой» та ТзОВ «Інститут проектування інфраструктури транспорту», але їхні пропозиції були значно перевищували вартість у 80 млн.євро.

Для довідки: ТзОВ «Інститут комплексного проектування об’єктів будівництва» зареєстровано у 2015 р. в м.Києві, власниками якої в рівних частках являються Андрій Козюк, Андрій Фаль, Олександр Фоменко та Іван Войтович.

АН «Новий Львів» і надалі буде відслідковувати новини Львова та області. З повагою Василь Джугалик.

 

#новий_львів #прозоро #проект_будівництва #твоє_місто  #львівська_обїздна #інститут_комплексного_проектування